• Osobní Taxislužba s nepřetržitým provozem.
VOLÁNÍ ZDARMA - spojení přímo do vozu taxislužby (nonstop)
PŘISTAVENÍ VOZU ZDARMA.
• Provozujeme přepravu osob, přepravu Vašeho vozu i menších zásilek.
• Při delších jízdách mimo Brno možnost slev.
• Všechny naše vozy jsou klimatizovány.
Zdarma

Brno

Vážení zákazníci nabízíme Vám Taxislužbu s nepřetržitým provozem se sídlem v Brně.

V případě Vašeho zájmu o naše služby můžete zdarma volat na číslo 800 33 33 68, které Vás přepojí přímo do vozu některého z řidičů. Naše taxislužba funguje v Brně již několik let a všichni naši řidiči mají v této oblasti dlouholeté zkušenosti. Nabízíme Vám přepravu osob, Vašeho vozu nebo menších zásilek jak v Brně a okolí, tak i po celé republice nebo do zahraničí. Na Vaše přání můžeme přistavit vůz pro 5 nebo 6 osob, cena za přepravu se přitom nemění.

Brno

Pro naše stálé klienty jsme připravili kupón s 20% slevou. Tato sleva funguje při proukázání kupónu a platí v Brně a okolí při celkovém jízdném nad 150 Kč. Pokud máte nějaké připomínky k našim službám neváhejte nám napsat na naš mail 800333368@seznam.cz

Na spolupráci s našimi zákazníky se těší TAXI-MOBILE 800 BRNO

Něco málo o Brně

Brno je centrem jižní Moravy a krajské město Jihomoravského kraje. S téměř 400 000 obyvateli je po Praze druhým největším městem České republiky. Leží v nadmořské výšce 190 až 479m a svoji rozlohou dosahuje 230,22km čtverečných.

Brno je centrem soudní moci České republiky. Sídlí zde Ústavní soud, Nejvyšší soud, Nejvyšší správní soud a Nejvyšší státní zastupitelství. Své sídlo má v Brně také veřejný ochránce práv.

Mezi další celostátní instituce se sídly v Brně patří Úřad pro ochranu hospodářské soutěže, Úrad pro mezinárodněprávní ochranu dětí, Státní zemědělská a potravinářská inspekce,
Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský, Ústav pro státní kontrolu veterinárních bioprepárátů a léčiv, Vinařský fond a některé profesní komory.
Brno je univerzitním městem. V Brně působí jedna státní, pět veřejných vysokých škol se sedmadvaceti fakultami a šest soukromých vysokých škol. Pčet studentů přesahuje 80 tisíc.

Brno je centrem vědy, výzkumu a inovací. Díky ideální poloze ve středu Evropy a široké škále ubytovacích zařízení je Brno vyhledávanou destinací jak pro veletržní a kongresovou turistiku, tak i pro firemní akce. Více informací a katalog kongresových možností a incentivních programů v Brně a na Jižní Moravě naleznete na www.moraviaconvection.cz

Brno je hlavním městem veletrhů. V nádherném areálu brněnského výstaviště pořádají Veletrhy Brno více než padesát veletrhů v různých oborech za rok. Další informace naleznete na www.bvv.cz

V Brně působí řada divadel, muzeí, galerií, klubů a právem je v rámci celé České republiky vnímáno jako město kultury.

Partnerskými městy Brna jsou německá města Lipsko a Stuttgart, polská Poznaň, litevský Kaunas, ruská Voroněž, rakouská Vídeň, nizozemský Ultrecht, francouzské Rennes, anglický Leeds, ukrajinský Charkov a Dallas v USA.

Ubytování v Brně - www.ubytovanibrno.cz

Máte hlad? - www.restauracebrno.cz

Toužíte vyrazit za kulturou, za sportem, nebo do přírody? Více najdete na - www.brno.cz

tel.: 800 33 33 68 (nonstop) | e-mail: 800333368@seznam.cz
© TAXI mobile 800 2010

image err